Myślisz o spokoju? Bez miejskiego hałasu, bez tabunów osób. Tylko Ty i natura. No i ewentualnie bliskie Ci osoby. Zobacz magiczne miejsca, gdzie możesz zrealizować swoje sny.

wakacje

Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób, którzy mieszkają i pracują na co dzień w dużych miastach, na wakacjach myśli o spokoju i ciszy wśród bliskich sobie ludzi i przyrody. Czy jest takie miejsce na świecie? A jeśli tak, to gdzie takie miejsce można istnieje? Jednym z nich są Bieszczady, należące do najbardziej dzikich obszarów naszego kraju. Szczególnie polecane na przygody w wersji extreme pontonem.
W Bieszczadach nie znajdziesz żadnej galerii handlowej. Nie odwiedzić Starbucksa, Burger Kinga oraz innych, znanych wszystkim Polakom miejsc.

Jeśli ciekawi Cię opisywana problematyka, to odwiedź (https://www.coraltravel.pl/Bu%C5%82garia/Burgas/hotel/BOHEMI/6584/40-1348-24FF.html) pozostałe dane na omawiany temat. Będą równie wciągające i zapadną Ci w pamięć na długi czas.

Tutaj takich miejsc nie ma. Tutaj można w zamian nawdychać się do woli świeżego powietrza, zobaczyć, ile tak naprawdę istnieje gwiazd na niebie, jakich w dużym mieście nigdy nie ujrzysz przez wzgląd na miejski zgiełk świateł nocnych. Bieszczady to teren, gdzie możesz do woli odpoczywać, leżąc całymi dniami na trawie albo taplając się w jeziorze. Jeśli jednak jesteś typem człowieka czynu i pragniesz bardziej aktywne wykorzystać wolny czas, spływy kajakowe są rozrywką przeznaczoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach promują rekreacyjne spływy kajakowe, przeznaczone głównie dla rodzin z dziećmi. Trasy (moto czesci) spływów biegną przez rzeki: San, Osława i Solinka. Dla żądnych większych wrażeń kajaki zamieniamy na pontony i ruszaj przygodo!

Poza Bieszczadami, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są jeszcze Mazury. Tam też realizowane są spływy kajakowe: jednodniowe albo kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach natkniesz się na wypożyczalnie kajaków, w których można sobie wypożyczyć kajaki w celach prywatnych wycieczek z przyjaciółki lub rodziną i odwiedzać wybrane przez siebie tereny. Tu do wyboru mamy tereny Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy i to nie wszystkie trasy. Wybór jest duży, a i cena wyprawy bardzo przyjazny. Zależnie od szlaku i liczby ludzi, ceny za jednodniowe spływy kajakowe oscylują od 40 do 70 złotych.

Jeśli masz dosyć hałasu swojego miasta, a nie masz jeszcze planu na tegoroczny urlop, spływy kajakowe w Bieszczadach albo Mazurach zapewnią Ci niezapomniane przeżycia i miły wypoczynek.

Author

admin