Ciężko w naszym wieku wyobrazić sobie firmę, która trzymałaby wszystkie pieniądze w przysłowiowej skarpecie. przedsiębiorstwo jest zmuszona robić operacje finansowe i inne tego typu rzeczy, więc musi posiadać konto bankowe.
Świetne propozycje dla małych oraz średnich firm posiada Idea Bank.

firma - obrazek

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli otworzymy u nich konto firmowe Idea Bank nie żąda żadnych opłat za prowadzenie rachunku. To niezwykle istotne. Także kartę debetową dostaniemy bez dodatkowych opłat. Dostaniemy również przelewy za 0 zł. Całość brzmi już niezwykle interesująco, ale to nie koniec. Idea Bank (sprawdź www.pbsbank.pl) proponuje również bezpłatne korzystanie z programu Idea Cloud. System taki zapewnia szansę generowania bazy klientów oraz tworzenia faktur. W chmurze mamy możliwość przechowywać też różnego rodzaju dokumenty. Działa to jak internetowy sejf, gdyż możemy się do dokumentów zalogować z każdego miejsca i laptopa pod każdą szerokością geograficzną – powinniśmy tylko znać prawidłowe hasło.
konto firmowe idea bank

Autor: Andrey
Źródło: http://www.flickr.com
Klienci Idea Bank, którzy mają przedsiębiorstwo, mają możliwość korzystać też z pożyczek na bardzo dobrych warunkach. Na dodatek, wypisanie formularza kredytowego ma miejsce w całości przez internet. Nie musimy więc wychodzić z firmy. To oszczędza cenny czas, a nasz bank pojmuje, że czas to pieniądz. Ten bank (standardowe konto bankowe) wprowadził także ideę Mobilnego Wpłatomatu.

Polega to na tym, że o określonej godzinie po nasz utarg przyjeżdża wóz. Nie musimy się zatem martwić, że złodziej nas okradnie w drodze do banku.

Author

admin