Ciężko w naszym wieku wyobrazić sobie firmę, która trzymałaby wszystkie pieniądze w przysłowiowej skarpecie. przedsiębiorstwo jest zmuszona robić operacje finansowe i inne tego typu rzeczy, więc musi posiadać konto bankowe.
Świetne propozycje dla małych oraz średnich firm posiada Idea Bank.

firma - obrazek

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli otworzymy u nich konto firmowe Idea Bank nie żąda żadnych opłat za prowadzenie rachunku. To niezwykle istotne. Także kartę debetową dostaniemy bez dodatkowych opłat. Dostaniemy również przelewy za 0 zł. Całość brzmi już niezwykle interesująco, ale to nie koniec.

Zapraszamy – idź tutaj (https://lingtutor.pl/niemiecki-przez-skype) i przeloguj się na następną naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie świeżutkie i interesujące wiadomości.

Idea Bank proponuje również bezpłatne korzystanie z programu Idea Cloud. System taki zapewnia szansę generowania bazy klientów oraz tworzenia faktur. W chmurze mamy możliwość przechowywać też różnego rodzaju dokumenty. Działa to jak internetowy sejf, gdyż możemy się do dokumentów zalogować z każdego miejsca i laptopa pod każdą szerokością geograficzną – powinniśmy tylko znać prawidłowe hasło.

konto firmowe idea bank

Autor: Andrey
Źródło: http://www.flickr.com
Klienci Idea Bank, którzy mają przedsiębiorstwo, mają możliwość korzystać też z pożyczek na bardzo dobrych warunkach.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat – zapewne zaintryguje Cię bieżąca wiadomość (http://houseofskills.pl/pl/1,oferta.html), którą stworzyliśmy z myślą o Tobie. Po więcej detali wejdź w link.

Na dodatek, wypisanie formularza kredytowego ma miejsce w całości przez internet. Nie musimy więc wychodzić z firmy. To oszczędza cenny czas, a nasz bank pojmuje, że czas to pieniądz. Ten bank wprowadził także ideę Mobilnego Wpłatomatu.

Polega to na tym, że o określonej godzinie po nasz utarg przyjeżdża wóz. Nie musimy się zatem martwić, że złodziej nas okradnie w drodze do banku.

Author

admin