Ciężko w naszym wieku wyobrazić sobie firmę, która trzymałaby wszystkie pieniądze w przysłowiowej skarpecie. przedsiębiorstwo jest zmuszona robić operacje finansowe i inne tego typu rzeczy, więc musi posiadać konto bankowe.
Świetne propozycje dla małych oraz średnich firm posiada Idea Bank.

firma - obrazek

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli otworzymy u nich konto firmowe Idea Bank nie żąda żadnych opłat za prowadzenie rachunku.odnośnik kancelarie adwokackie wrocław kancelarie adwokackie wrocławTo niezwykle istotne. Także kartę debetową dostaniemy bez dodatkowych opłat. Dostaniemy również przelewy za 0 zł. Całość brzmi już niezwykle interesująco, ale to nie koniec. Idea Bank proponuje również bezpłatne korzystanie z programu Idea Cloud. System taki zapewnia szansę generowania bazy klientów oraz tworzenia faktur. W chmurze mamy możliwość przechowywać też różnego rodzaju dokumenty. Działa to jak internetowy sejf, gdyż możemy się do dokumentów zalogować z każdego miejsca i laptopa pod każdą szerokością geograficzną – powinniśmy tylko znać prawidłowe hasło.
konto firmowe idea bank

Autor: Andrey
Źródło: http://www.flickr.com
Klienci Idea Bank, którzy mają przedsiębiorstwo, mają możliwość korzystać też z pożyczek na bardzo dobrych warunkach. Na dodatek, wypisanie formularza kredytowego ma miejsce w całości przez internet. Nie musimy więc wychodzić z firmy. To oszczędza cenny czas, a nasz bank pojmuje, że czas to pieniądz. Ten bank wprowadził także ideę Mobilnego Wpłatomatu.

Polega to na tym, że o określonej godzinie po nasz utarg przyjeżdża wóz. Nie musimy się zatem martwić, że złodziej nas okradnie w drodze do banku.

Author

admin