Nie ulega wątpliwości, każda pani na plaży czy basenie pragnie czuć się bezprecedensowo w swoim ciele, jednakże także pragnie przyciągnąć atencję mężczyzn. Da się tego dokonać przez ubranie seksownego stroju kąpielowego czy również letniej narzutki, jaka uważnie obwiąże ciało. Jakie trendy królują w tym sezonie?

bikini

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz na wybiegach i w marketach królują kostiumy przypominające koronkową bieliznę jak i te bardzo artystycznie powycinane. Już poniekąd niedostępne są klasyczne push-up’y czy trójkątne bikini spłaszczające piersi. Przez multum lat przeważał na nie trend, modyfikowały się zaledwie nadruki bądź barwy.

Obecnie nie znajdziemy już tego typu asortymentu. Królują falbaniaste topy z nieco dużymi majtkami, w stylu retro jak i podniecająco powycinane oraz click. Te drugie w szczególności zatrzymują atencję mężczyzn, możemy być pewne, iż wychodząc w tego rodzaju stroju nad wodę nie będziemy mogły odpędzić się od zalotników. Współcześnie stroje plażowe najczęściej wyprzedawane są w czerni, świetnie komponuje się z lekką opalenizną a również po jego odzieniu sprawia odczucie ciemniejszej. Drobiazgowa konstrukcja w powiązaniu z kolorystycznym minimalizmem to zestawienie doskonałe.

Wyrafinowane wykończenia, jak koronka, nadają kostiumowi wyjątkowy charakter. Na nieszczęście, te są nieco drogie. Jeżeli pragniemy zafundować sobie bikini, jakie posłuży nam nie raptem przez jeden sezon, będziemy zmuszone uiścić za niego plus minus 200-300 złotych. W sieciówkach odkryjemy tańsze odpowiedniki, albowiem już za ok.około 100 złotych nabędziemy nieco gorszej jakości, wszak wciąż ładny strój koronkowy.

Czy w kontekście tej tematyki masz więcej pytań? (http://www.viva-bus.com.pl/) Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to nie może za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

Drugi atrakcyjny wzór z wycięciami i wstążkami niesłychanie przebojowo przedstawia się na posturze.

Uwypukla on walory a ukrywa felery sylwetki, pani ubrana w niego wygląda błyskotliwie. tego typu stroje plażowe też jednak nie należą do najtańszych. W propozycjach słynnych marek odnajdziemy takie za 300- 400 zł, z kolei modele z sieciówek w centrach handlowych będą nas kosztować w przybliżeniu 150 zł.

Kiedy pragniemy, aby strój kąpielowy posłużył nam przez dłuższy okres czasu, a nie jedynie jeden sezon wakacyjny, dobrze jest w niego inwestować większą ilość gotówki. Każda pani chciałby czuć się nieskazitelnie i ponadprzeciętnie czy to na basenie czy nad rzeką, w takim razie stroje plażowe to ważny element stylizacji letniej. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko skierować się na zakupy.


Author

admin