Należy do najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych nad morzem, a co roku na jej plażach wypoczywają tysiące wypoczywających ze wszystkich stron kraju. Łeba to kurort zachwycający doskonałym położeniem, licznymi atrakcjami i przyrodniczymi zaletami wypoczynku.

odpoczynek nad Bałtykim

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Tomiejscowość idealne i dla tych, którzy chcą leżeć na plaży, jak i dla osób które chcą odbyć wycieczki na tereny Słowińskiego Parku Narodowego. Co warto zobaczyć w tym kurorcie? Jakiego typu atrakcje oczekują tu na wczasowiczów? Łeba to miejscowość mogąca zachwycać interesującą zabudową oraz bajkowym portem, pełnym kolorowych kutrów rybackich. Wczasowicze często przebywają jednak na plażach, które mogą kusić jasnym piaskiem i komfortowym wejściem do morza. Jedną z ciekawostek jest tu zameczek – hotel, który już dawno zyskał uznanie jako jeden z najciekawszych na polskim Wybrzeżu.

Wypoczynek w Łebie nie muszą się tak naprawdę ograniczyć jedynie do leżenia na plaży. Pobliskie lasy są idealnym miejscem na długie spacery oraz wyprawy rowerem. Dzięki temu Łeba staje się miejscem ciekawym także dla tych, którzy wolą mniej biernie spędzać czas. Inną atrakcją, z której można skorzystać w tym miejscu, są wycieczkowe rejsy łączone z wizytą w Klukach i

Bałtyk

Autor: Athena Lao
Źródło: http://www.flickr.com

znajdującym się tam skansenie. Jest on na pewno obiektem który zasługuje na uwagę, a zebrane w nim chaty i sprzęty pozwalają dobrze poznać dzieje tej części Wybrzeża.

Łeba jako popularny kurort prosperuje wspaniałe. Noclegi można tu znaleźć w licznych hotelach i pensjonatach, coraz prężniej rozwija się tu również agroturystyka. Kolejne bary i restauracje sprawiają, że o jedzenie (najlepsza pizza) w Łebie martwić się nie trzeba. Możemy tu skoncentrować się na beztroskim wypoczynku oraz rozrywce, a kolejne atrakcje czynią to zadanie znacznie prostszym. Po pierwsze w Łebie możemy znaleźć doskonałe noclegi, bo Łeba kwatery zasłużyły na najlepsze oceny. Wspaniałe noclegi i cudowna obsługa powinna być wzorem dla innych miast wypoczynkowych. Dzięki temu co roku w Łebie panuje istne oblężenie, a równocześnie mnóstwo osób wraca właśnie tu, ponieważ miejsce jest naprawdę ciekawe.

Author

admin