Nowoczesna kosmetologia co rusz dostaje coraz to nowe możliwości, głównie za sprawą coraz nowocześniejszych urządzeń i sprzętów. Nawet stare, od wielu lat znane zabiegi zyskały ogromnie dużo, gdy zaczęto używać podczas nich przykładowo laserów czy innych zaawansowanych technologicznie przyrządów.

medycyna estetyczna

Autor: Aimee Heart
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko po to, aby zabiegi stały się jeszcze bezpieczniejsze i dające mniej skutków ubocznych. Kobiety często stawiają na szali nawet własne bezpieczeństwo, żeby tylko pozostać piękną, a metody inwazyjne sprzed pewnego okresu czasu nie w każdym przypadku były niestety bezpieczne.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć większą ilość publikacji na nakreślany tutaj temat, to uczciwie zalecam ten artykuł (http://fibroadenoma.pl/) – kliknij i sprawdź, czy wpadła Ci w oko.

Obecnie kwestie bezpieczeństwa są niezwykle istotne, sporej ilości jeszcze do niedawna używanych zabiegów już się nie robi, a te, które je zastąpiły są dużo bardziej skuteczne. Na przykład do takich zabiegów zalicza się odsysanie tłuszczu (zdecydowanie pomocna strona, mądrze jest odwiedzić). Wprawdzie nadal jest ono dość często wykonywane, jednak jest to metoda mocno inwazyjna i dająca niestety sporo powikłań, z tego też powodu coraz chętniej jest zastępowana przez techniki mniej inwazyjne.

A jedną z takich technik, która daje naprawdę świetne efekty, jest liposukcja ultradźwiękowa (warte przeczytania). W odróżnieniu od zwykłej liposukcji nie ma w niej ingerencji w ciało, więc wszystkie przykre efekty typu krwiaki czy zakażenia po prostu nie będą przy niej miały miejsca. Liposukcja ultradźwiękowa używa fal o określonej częstotliwości do rozbijania komórek tłuszczowych. Tłuszcze, które się w ten sposób uwalniają, są następnie przesyłane do wątroby i tam przetwarzane na energię.

depilacja przy użyciu lasera

Źródło: foter.com
Ten sposób liposukcji można stosować w zasadzie na każdą część ciała, jeśli się stosuje pewne zalecenia praktycznie nie będzie powodować ona żadnych nieprzyjemnych skutków. Nowoczesne urządzenia jakiś czas temu wkroczyły także w depilację, aktualnie jednym z najbardziej skutecznych sposobów na to, żeby się pozbyć niechcianego owłosienia będzie wykorzystanie lasera light sheer warszawa (interesujący wpis). Przez zastosowanie promieni świetlnych o odpowiednio dobranej długości cebulki włosów są bardzo skutecznie niszczone, dając naprawdę dobre efekty.

Author

admin