Ginekologia estetyczna jak też jej zabiegi stają się coraz to bardziej popularne wśród pań po ciąży bądź w okresie menopauzy. Z całą pewnością nie są już tematem tabu, a sposobnością na drugą młodość niewieściego ciała.

Innowacyjny laser MonaLisa Touch, wprowadzony jest dzisiaj do niewielkiej liczby gabinetów medycyny plastycznej. Opiera się na nieinwazyjnej metodzie rekonstrukcji ścian pochwy, kształtując ją, nadając elastyczność a także odpowiednie nawilżenie. Zabieg laserowy jest o wiele mniej inwazyjny od cięcia skalpelem, co o wiele redukuje okres rekonwalescencji. Realizowany jest poprzez wprowadzenie do wnętrza waginy sprofilowanej końcówki wyposażonej w skaner.

Jeżeli zaprezentowany artykuł zabrał Cię w nieznany rejon wiedzy, to dobrze się składa, gdyż możesz poznać pozostałe informacje tutaj – kliknij na ten odnośnik oraz poczytaj więcej.

Laser wpływa bezpośrednio na ścianki waginy modelując je, nadając początkową elastyczność jak też odnawiając włókna kolagenowe. Poprzez ciepło emitowane poprzez laser komórki obkurczają się, natomiast w ich miejscu powstają inne komórki kolagenowe. W rezultacie tkanki waginy stają się bardziej giętkie oraz ściągnięte.

Zabieg laserem

Autor: Optopol
Źródło: Optopol

Rezultat zabiegu widoczny jest po miesiącu i utrzymuje się przez czas dwu lat. W zależności od stanu narządów rodnych kobiety, starczy jedna wizyta w gabinecie medycyny estetycznej lub zabieg należy ponowić od dwu do czterech razy w ciągu miesiąca. MonaLisa Touch to metoda małoinwazyjna i całkowicie bezbolesna, zaś sam zabieg, po uprzedniej konsultacji lekarskiej trwa 5-10 minut. Przeczytaj więcej.

Zabiegi realizowane za pomocą lasera MonaLisa Touch sprzyjają regeneracji i odmładzaniu organów płciowych kobiet. Dla podwyższenia ich komfortu życia erotycznego, zwłaszcza po porodzie naturalnymi siłami, zmianach będących efektem procesów starzenia się oraz menopauzy, a także dla pań, jakie cierpią na nietrzymanie moczu, częste podrażnienia, suchość oraz świąd pochwy, ból jak też obniżenie jakości życia erotycznego, zabieg ze spożytkowaniem owego urządzenia może znacząco poprawić stan zdrowia pań jak też wpływa na zredukowanie obwodu pochwy, dzięki czemu doświadczenia seksualne obojga małżonków nabierają na intensywności.

Laser MonaLisa Touch nie może być stosowany u kobiet w trakcie trwania miesiączki, ciężarnych jak też w trakcie trwania kuracji nowotworowej. Również niezaleczone zakażenia narządów rodnych stanowią przeciwwskazanie do wykonania zabiegu.

Author

admin