Wakacje możemy zaplanować na dużo sposobów, ale faktycznie obecnie, gdy mamy tak dużo możliwości podróżowania, jest to z pewnością łatwiejsze. Szczególnie w takim względzie warto zwrócić uwagę na podróż samolotem. Każdego roku staje się to coraz bardziej powszechne, ale to nie dziwi, bo tego typu podróżowanie jest tańsze niż tradycyjne, szybsze, bardziej wygodne oraz bardziej bezpieczne.

To jest faktycznie tanie, chociaż niektórzy mogą być tym faktem zdziwieni. Ale warto sobie porównać przykładowo bilety lotnicze Praga-Bruksela.

Praga

Autor: Davis Staedtler
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli wybierzemy optymalny termin to na pewno taniej nas wyjdzie samolot niż autobus, a już z pewnością taniej niż samochód (czytaj całość tutaj). Tak jak powiedzieliśmy jednak wiele zależy od tego, jaki termin wybierzemy, bo czasem jest taniej, a niekiedy drożej, ale jest tak dużo tego rodzaju lotów, iż rzeczywiście łatwo coś wyszukać.

Podróżowanie samolotami to niekiedy jedyna możliwość, można wziąć pod uwagę tego typu bilety lotnicze Praga-Chicago.

To nie koniec intrygujących postów. Chcesz kolejne? W takim razie przypinam tu mój odsyłacz (https://operakameralna.pl/) do nowej strony. Przeglądaj bez ograniczeń.

Jak możemy się tam dostać, jeżeli nie samolotem? Oczywiście możemy i statkiem, lecz kto się na to decyduje? Nie tylko, że jest bardzo długo, to jeszcze drogo (śledź aktualności).

miasto

Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com

A w samolocie jest do tego naprawdę wygodnie, szczególnie na takie długie trasy.

Na koniec natomiast najbardziej korzystnie wspomnieć o kwestii dosyć kontrowersyjnej, czyli bezpieczeństwie. Wiele osób jak ognia objawia się samolotów, tymczasem ten lęk jest za wielki do zagrożenia. Jak pokazują statystyki wypadków komunikacyjnych samoloty są najbardziej bezpieczne, w tyle zostawiają pozostałe środki komunikacji.

Author

admin