Lato, uznawane przez wielu za najlepszą porę roku, przynosi z sobą mnóstwo dylematów do rozwiązania. Najważniejszym z nich jstanowi zdecydowanie kwestia planowania urlopu i konieczność mądrego wykorzystania pełnych dwóch tygodni wolnego od pracy i zobowiązań. Naturalnie w dzisiejszych czasach możemy skorzystać z setek możliwości wycieczek krajowych i zagranicznych, które co roku organizują biura podróży. Jednak tego typu wypoczynek nie usatysfakcjonuje wszystkich. Z roku na rok rośnie liczba osób, które chcą spędzić swój urlop gdzieś indziej niż w niczym nie wyróżniającym się hotelu w ciepłych krajach.

Gdańsk

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Takim osobom z odsieczą przychodzą tanie linie lotnicze. Wystarczy tylko regularnie obserwować strony przewoźników i portale bookingowe, aby upolować jakąś rewelacyjną okazję. Jedną z lubianych destynacji wakacyjnych jest kraj tulipanów i rowerów, czyli Holandia ( więcej). Bilety lotnicze Kraków – Amsterdam można nabyć za niewielkie pieniądze często nie przekraczające ceny biletu PKP do Warszawy. Wczasy w Holandii zapewnią nam wielu niezapomnianych wrażeń i na pewno nie będzie to nasza ostatnia wizyta w ojczyźnie Van Gogha i Rembrandta.

stolica

Autor: Radek Kołakowski
Źródło: http://www.flickr.com

Korzystne oferty czekają na nas także na innych portach lotniczych.

Absorbuje Cię zamieszczony w tym portalu materiał? Kliknij więc oprócz tego ten link oraz przeczytaj więcej info ślub nad jeziorem na opisywany temat!

Interesującym pomysłem na spędzenie weekendu lub całego urlopu są odwiedziny w Rumunii. Bilety lotnicze Gdańsk-Bukareszt są do nabycia w okazyjnych cenach, czemu więc z tego nie skorzystać? Rumunia to jeden z najbarwniejszych krajów w Europie, a jego stolica na pewno zauroczy każdego entuzjastę kultury i sztuki.

Przebywając w Rumunii warto pojechać również do legendarnej i pięknej Transylwanii oraz na niesamowitą Bukowinę (kliknij tutaj). Cudowne krajobrazy, oryginalna kuchnia i mnóstwo do zobaczenia – to wszystko czeka na turystów w Rumunii.

Author

admin