Dura lex sed lex – ta stara pochodząca z Rzymu zasada obowiązuje ciągle od bardzo wielu lat. Zwłaszcza biznesmeni powinni bardzo dbać, żeby wszystkie rozpoczynane przez nich kroki były legalne.

zbiorniki, zbiorniki na paliwo

Źródło: http://environmental.kingspan.pl/
Produkty

Autor: cbcphotos
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety nie w każdym wypadku jest to takie łatwe, jak mogłoby się zdawać.
wizytówki radca prawny

Z tego też powodu warto jest mieć jakiegoś typu kontakt to kompetentnego prawnika, chociażby w postaci jego wizytówki. Wtedy w razie konieczności wystarczy sięgnąć do portfela i umówić się na konsultację. Jeśli będziesz od takiego mecenasa potrzebować jego wizytówki radca prawny na pewno Ci ją po prostu przyniesie. A warto pamiętać, że przedstawiciel tego zawodu nie jest adwokatem. W ramach prowadzonych przez siebie świadczeń może on udzielać porad na piśmie i konsultacji w kwestiach, które tyczą się różnych prawnych pojęć. Mógłby także nieść pomoc w sporządzaniu tego typu dokumentów jak ugody, regulaminy czy też zarządzenia. Poza tym może także opracowywać pisemne ekspertyzy odnoszące się do pojęć związanych z prawem. Poza tym radca radca prawny wałbrzych prawny mógłby oczywiście zastępować swoich klientów przed sądem.
Sama wizytówka z kolei powinna być najwyższej jakości, wykonana na arkuszu kredowym o gramaturze 350g. Mogłaby także zostać wykonana na papierze przypominającym stary pergamin albo posiadać dwustronny nadruk. Osoby, które chciałyby zlecić tego typu wizytówki, ale nie mają pomysłu na ich wygląd, mogą zgłosić się do agencji marketingowej albo drukarni, w której odnajdą wszelką potrzebną im pomoc.

Kiedy projekt wizytówki i pozostałe detale będą już uzgodnione, wystarczy zaczekać kilka dni na zrealizowanie zlecenia. Jego cena jest uzależniona np. od ilości zamawianych wizytówek.

Author

admin