Niemal każda kobieta chciałaby czuć się atrakcyjnie. Ze smutkiem patrzy na kolejne zmarszczki, mniej jędrną skórę oraz negatywne rezultaty ciąży, która oczywiście dała ukochane maleństwo, lecz nie zostawiła najlepszych śladów na naszym ciele. Jednak są metody, jakie pomagają płci pięknej na nowo poczuć się piękną oraz tak wyglądać. Rozwiązaniem jest dobra klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są szczególnie polecane?

Autor: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic

Bez wątpienia są to różnego typu wypełniacze, na przykład kwas hialuronowy, jakie pomagają poprawić kształt rysów twarzy i pozbyć się zmarszczek. Skóra nabiera jędrności i wygląda dużo młodziej. Całkowite efekty po takim zabiegu uwidaczniają się po tygodniu. Wiele kobiet boryka się także z bliznami po przebytych operacjach, między innymi po CC. Chociaż ta ostatnia blizna jest praktycznie niewidoczna, to wiele kobiet chciałaby się jej pozbyć, aby nie czuć dyskomfortu w intymnych sytuacjach. W takim przypadku najlepiej sprawdza się usuwanie blizn laserem (info tutaj).

Zwykle starczy już 1 zabieg, maksymalnie 2, aby pozbyć się niedoskonałości urody oraz znowu cieszyć się znakomitym ciałem. Przy pomocy lasera można także usunąć inne blizny, w tym potrądzikowe albo blizny po oparzeniach. Wystarczy spotkać się na konsultacji lekarskiej, by dowiedzieć się informacji, które powinniśmy znać przed podjęciem decyzji oraz ustalić czas zabiegu.

Należy jeszcze wspomnieć o jednym zabiegu, jakim jest plastyka pochwy Warszawa (info tutaj). To zabieg niejednokrotnie wybierany przez kobiety, które z racji ciąży cierpią na rozciągnięcie narządów intymnych przez co nie mogą czerpać prawdziwej przyjemności z seksu z ukochanym. Waginoplastykę wykonuje się w znieczuleniu ogólnym i trwa około 1,5 godziny. Chirurg musi naciąć tylną ścianę pochwy, aby pozbyć się nadmiaru tkanek. Później przy pomocy rozpuszczalnych nici specjalista zszywa mięśnie i śluzówkę, by nadać jej pożądany wygląd.

Jeżeli chcesz rozszerzyć swoją wiedzę na opisywany wątek, to zobacz nowy tekst, który zapewne będzie dla Ciebie bardzo interesujący.

Po zabiegu pacjentka powinna pozostać w szpitalu przez co najmniej dwadzieścia cztery godz., proces gojenia zaś trwa ok. 2 miesięcy.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli zamierzasz wybrać jeden z wyżej przedstawionych zabiegów albo poznać pozostałe punkty znajdujące się w ofercie klinik, musisz indywidualnie wybrać się do jednej z nich, aby porozmawiać z lekarzem. Najważniejsze to spytać o przeciwwskazania oraz prawdopodobne komplikacje, aby zyskać gwarancję, iż chcemy zdecydować się na zabieg


Author

admin