W naszym kraju jest mnóstwo |osób, które są bardzo kreatywne. Pragną pracować na własną rękę i nie chcą mieć za plecami szefa.

podświetlany billobard reklamowy

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Dokument

Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Wtedy będą mogły od a do z wykazać się swoimi zaletami w zarządzaniu.
logo

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Jest znaczna grupa osób, które z przyjemnością rozpoczęłyby swój biznes, ale boją się niepowodzenia i bankructwa. Niepokoje takie są logiczne, ponieważ według wyliczeń duża ilość firm bankrutuje w przeciągu pierwszych 12 miesięcy.

Czy zafascynowała Cię treść tej strony? Chcesz zgłębić więcej informacji? To, odwiedź witrynę, która dostarczy Ci mnóstwo ciekawych faktów.

Sposobem na to, żeby ominąć ten problem jest franczyza. W tym przypadku omija nas jeden z najczęstszych problemów, z którym borykają się nowo powstałe firmy – nie jesteśmy zmuszeni zapracować na markę ani przekonywać do siebie kontrahentów. Pracujemy pod świetnie znaną wszystkim firmą, która użycza nam swoje logo. To spora ulga, gdyż nie jesteśmy zmuszeni inwestować fortuny (której pewnie i tak nie mamy) w promocję. Oferty franczyzy najczęściej są niezwykle uczciwe. W zamian za to, że rozpoznawalny koncern da nam swoje logo, my jesteśmy zobowiązani płacić w każdym miesiącu abonament. Ma to swe plusy dla obu stron. My nie musimy niepokoić się, że zbankrutujemy, gdyż prowadzimy interes pod znaną nazwą, a prezes koncernu posiada regularne dochody z „dzierżawców” loga. W ten sposób mamy możliwość założyć oraz prowadzić sklep monopolowy, restaurację czy stację benzynową.

Jesteśmy wówczas swoimi szefami i podejmujemy wszelkie niezbędne decyzje. Mamy możliwość wykazać się pomysłowością oraz umiejętnościami prowadzenia firmy. Możemy w końcu zatrudnić ludzi i sami wówczas zostaniemy szefami.

Author

admin