Zarejestrowanie jednoosobowej albo małej firmy w naszym kraju trwa kilkanaście minut. Potem, kiedy już oficjalnie istniejemy, możemy starać się znaleźć bank i operatora komórkowego, którzy będą nas wspierać w rozkręceniu swego biznesu.

Bankomat

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
deklaracje

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
waluty

Autor: Nikky
Źródło: http://www.flickr.com
Jako firma jesteśmy zobligowani posiadać konto bankowe. Z jakiegoś konta musimy przecież robić przelewy. I nie chodzi tu wyłącznie o pieniądze, które krążą między nami oraz naszymi kontrahentami. Mowa też o przelewach, które jesteśmy zobligowani robić do ZUS-u czy US. Nie możemy przecież przyjść tam oraz zostawić im gotówkę. Te lata już dawno odeszły do lamusa. Obecnie wszystko odbywa się elektronicznie. Dlatego powinniśmy wybrać bank, który daje nam najkorzystniejszą ofertę. Dla przykładu Alior Bank dla firm przygotował wyjątkową ofertę, gdzie nie ponosimy opłat za prowadzenie rachunku oraz żadne przelewy w Polsce (nawet te do urzędów). Ponadto, mamy możliwość wykorzystać każdego miesiąca bezpłatny pakiet pięciu przelewów poza granice naszego kraju i tych ekspresowych, jeśliby pojawiła się pilna sprawa. Także karta bankomatowa jest za free. I mamy możliwość wyciągać środki z bankomatów na terenie całego kraju. Należy więc podjąć współpracę z takim bankiem, ponieważ ich oferta jest wyjątkowa. Na dodatek, w ich placówkach pracują naprawdę profesjonalni doradcy.

Jeśli zatem będziemy chcieli wziąć kredyt (zobacz kredyt hipoteczny wrocław) na firmę, to mamy możliwość spotkać się z pracownikiem i przeanalizować wszelkie interesujące nas zagadnienia. Profesjonalna i miła obsługa leży u podstaw sukcesu tego banku.

Author

admin