Teraz operacje plastyczne stają się bardzo modne. Poprawiamy sobie niemalże wszystko – począwszy od nosa, a skończywszy na waginie czy penisie. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakie są obecnie najbardziej modne zabiegi, wtedy bez wątpienia Cię zdziwimy – coraz rzadziej dziewczyny powiększają sobie piersi, zaś coraz częściej zastanawiają się nad waginoplastyką. Taka operacja warg sromowych ciągle jest stosunkowo wstydliwym tematem, o którym najczęściej nie mówi się wiele, jednakże okazuje się, że dziewczęta coraz częściej decydują się właśnie na zoperowanie sobie miejsc intymnych.

chirurg

Autor: IQ Medica
Źródło: www.iqmedica.pl
Dlaczego kobiety decydują się na przeprowadzenie zabiegu waginoplastyki? Jeśli przyjrzymy się statystykom, wtedy okaże się, że zwykle na takie operacje decydują się kobiety, które mają za sobą poród siłami natury. Kiedy jesteś kobietą i rodziłaś naturalnymi metodami, wtedy niewątpliwie dobrze wiesz, o co chodzi – po porodzie zazwyczaj kobieca pochwa nie jest w najlepszym stanie.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne atrakcyjne notki na frapujący Cię temat. Wejdź do nowego artykułu oraz czytaj wpis drzwi rtg.

Mnóstwo dziewczyn po porodzie narzeka na to, że pochwa jest duża, w konsekwencji czego nie mogą już czerpać z seksu tak sporej przyjemności jak przed porodem (więcej przydatnych informacji o waginoplastyce).

W takich sytuacjach kobiety często zwyczajnie unikają seksu dlatego, że czują się nieatrakcyjne. Jeżeli wiesz doskonale, o czym piszemy, wówczas na pewno powinnaś się zastanowić, czy waginoplastyka nie jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Obecnie poprawianie natury nie jest bynajmniej żadnym powodem do wstydu – jeżeli zdecydujesz się na przeprowadzenie takiego zabiegu, wówczas z pewnością będziesz mogła liczyć nie tylko na wsparcie swojego męża, ale również całej rodziny.

chirurg

Autor: Future PR
Źródło: Future PR

Warto wiedzieć, że operację waginy przeprowadza się nie tylko u kobiet po porodzie – możesz się wybrać do lekarza niemal zawsze wtedy, kiedy z jakichś względów nie jesteś zadowolona z wyglądu swojej waginy. Jeżeli zdecydujesz się jednakże na wykonanie operacji, wtedy bez wątpienia będziesz zadowolona – największe zmiany zachodzą bowiem w Twojej głowie. Wiele dziewcząt po operacji waginoplastyki twierdzi, że czują się atrakcyjne. Niezłe samopoczucie zazwyczaj przekłada się również na większą ochotę na seks. Jeśli zatem chcesz podnieść jakość swojego życia seksualnego i sprawić, że na co dzień będziesz mieć lepszy humor, wówczas nawet nie powinnaś zastanawiać się ani chwili tylko już dzisiaj umówić się na wizytę u chirurg na najbliższy wolny termin (zabiegi estetyki intymnej na estetyka-intymna.pl).


Author

admin