Wyroby Planmeca są projektowane i produkowane w Helsinkach, w Finlandii, i rozprowadzane na całym globie poprzez sieć dealerów.
Planmeca proponuje zintegrowane koncepcje produktów tworzących się z unitu, sprzętów do wytwarzania obrazu numerycznego i oprogramowania. Planmeca działa w ścisłej współpracy z uniwersytetami i instytucjami dentystycznymi.

Sprzęt dentystyczny

Autor: Karl Baron
Źródło: http://www.flickr.com
Ergonomia jest bliskoznacznikiem kierunku produktów Planmeca. Unit Planmeca Compact i jest zbudowany do płynnej pracy i leczenia. Dzięki niemu codzienna praca w gabinecie dentystycznym jest prosta, miła i funkcjonalna. Zgodnie z rozmaitymi pragnieniami użytkowników unitów dentystycznych i wymagań ergonomicznych, unit Planmeca Compact i oferuje możliwość rozstrzygnięć mocowania rozgałęzień przyrządów i przewodów ssących, a także szeroką paletę przyrządów.
Nowa generacja unitów Planmeca Compact i Touch ma w całości zogniskowany panel dotykowy zapewniający perfekcyjną użyteczność i płynność pracy. Unit stomatologiczny jest nieskomplikowany w obsłudze, dzięki czytelnym hasłom i symbolom, wykrywanym na dużym ekranie. Dentysta (Stomatolog Włocławek) i pomoc mają praktyczny dostęp do panelu wyświetlacza.

Podstawową korzyścią panela dotykowego w unicie Planmeca Compact i jest sposobność bezpośredniego użycia funkcji narzędzia. Prężny interfejs użytkownika okazuje tylko ważne ergonomie powiązane z wyselekcjonowanym instrumentem. Wszelkie konieczne przeróbki wykonywane są bez wysiłku na jednym ekranie (użyteczna strona na znam.swidnica.pl).

By obejrzeć kolejne bardzo zajmujące informacje powiązane z zaprezentowanym tutaj artykułem, zapewne przyda Ci się moja witryna. Więc kliknij w podany link.

Planmeca Compact i Touch dostarcza optymalne wsparcie dla preferencji użytkownika i można go dostosować do różnorodnych potrzeb klinicznych.

Fotel dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
W celu zapobiegania zakażeniom, panel dotykowy jest w całości ześrodkowany z trwałą aluminiową konsolą. Nawierzchnia malowana proszkowo, jest bezproblemowa do utrzymania w schludności i poprawnie akceptuje dezynfekcję. Równe linie z dostępnymi uchwytami, przynoszą możliwość użycia nakładek jednorazowych, jeżeli są pomocne. Wszelkie funkcje osłony przed zakażeniami i ciągi porządkowania są niezwykle łatwe w obsłudze dzięki intuicyjnemu sprzęgowi eksploatatora. Taka funkcjonalność motywuje eksploatatorów do zapobiegania zanieczyszczeniom.

Author

admin