Od jakiegoś momentu przeglądając rozmaite serwisy internetowe, zdecydowanie częściej można natrafić na ciekawe serwisy o gotowaniu. A na nich pojawiają się co chwile inspiracje z ciekawymi przepisami. W związku z tym, jeśli ktoś poszukuje innowacyjnej receptury na coś słodkiego, to niewątpliwie znalazł właściwy szlak. Warto zacząć od tego, iż receptury na torty i rozmaitego rodzaju desery mogą różnić się między sobą stopniem trudności.

Pokrzywa

Autor: Harry Rose
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy zaczynamy, to poszukajmy czegoś, co prawdopodobnie nie będzie wymagać od nas bardzo zaawansowanych trików, jak i również rozbudowanych talentów. Jednym z łatwiejszych a równocześnie przepysznych ciast jest ciasto toffi – więcej tutaj. Do jego wykonania zwykle stosuje się gotową masę krówkową, jaką można bez kłopotu kupić w każdym markecie. Do takiego ciasta także potrzebny będzie przygotowany biszkopt, który trzeba przekroić na dwie części.

Do jego przesmarowania wyśmienitym dodatkiem będzie niewątpliwie słodka śmietana kremówka.

Podoba Ci ten artykuł? To ekstra, sprawdź stronę (http://proformasport.pl/maszyny-na-wolny-ciezar/) pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na tego typu temat.

Zaś masę krówkową położymy na sam wierzch ciasta. Prawda, że jego przyrządzenie nie jest takie skomplikowane jak się to nam wydawało na samym początku? Skoro już nauczyliśmy się robić jedno przepyszne ciasto, nie ma barier, aby poszukać również pozostałych sprawdzonych przepisów. W niektórych z nich można znaleźć nawet interesujące dodatki. Do takich zalicza się między innymi pokrzywa – kliknij tutaj.

W rzeczywistości, posiada ona mnóstwo zdrowotnych właściwości. Do pokrzywa właściwości wymienić można na przykład posiadanie cennych mikroelementów. W dodatku jest ona także nieocenionym źródłem składników, do których zalicza się chociażby żelazo, fosfor, magnez jak i również wapń. Z pewnością stosowanie herbatki z pokrzywy będzie działało pozytywnie na układ trawienny.

Ponieważ dzięki temu szybsze są procesy trawienne, jak i też z ciała człowieka niwelowane są wszelkiego rodzaju toksyny oraz złogi. Pokrzywę możemy spożywać nie tylko w postaci parzonej herbatki, ale także możemy dodawać ją do różnych mieszanin, oraz koktajlów i dipów z owocami czy też warzywnych.


Author

admin