Analiza żywej kropli krwi to odkrywcza metoda oceny formy organizmu. Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi pozwala na ocenę kondycji organizmu oraz zdolności do utrzymania jego równowagi – homeostazy. Zachowanie stabilności wewnętrznej jest podstawą dobrej aktywności wszystkich układów i narządów w organizmie. By osiągnąć poziom homeostazy, ważne jest utrzymanie parametrów krwi na odpowiednim poziomie.

Zdrowie

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Naukowe testy mikroskopii, zwane inaczej próbami na żywych komórkach są metodą służącą ocenie wewnętrznego środowiska człowieka. Analiza żywej kropli krwi, odbywa się za pomocą pobrania kilku kropel krwi z opuszki palca, nakłuwaczem do pomiaru poziomu cukru u diabetyków. Ukłucie praktycznie nic nie boli. W badaniu tym wykorzystujemy fakt, że przez ok. dwudziestu minut po pobraniu krew jest jeszcze żywą tkanką. Nie jest ona zmodyfikowana poprzez barwienie lub jakiekolwiek utrwalanie środkami chemicznymi. Jest więc w stanie naturalnym poddana oględzinom. Kropelki krwi (zobacz szczegóły na informacje na na stronie na więcej na tutaj na na stronie na więcej na na stronie na tutaj na ) umieszcza się pod mikroskopem o zaawansowanej technologii. Obraz przekazywany jest na ekran monitora, dzięki czemu osoba zainteresowana ma podgląd obrazu swoich krwinek. Przy zastosowaniu dużego powiększenia widoczne są wszystkie elementy krwi, między innymi – aktywność oraz ułożenie czerwonych krwinek względem siebie. Analiza ta namierza obciążenia będące przyczynami różnych dolegliwości, między innymi: poziom obciążeń całego organizmu toksynami; obecności pasożytów, bakterii, wirusów; wykrycie zaburzeń układu hormonalnego, aktywności – wątroby i tarczycy; stwierdzenie aktywności leukocytów oraz agregacji płytek krwi i ocenienie poziomu czerwonych ciałek krwi; stwierdzenie obecności złogów cholesterolu; wykrycie zaburzeń metabolicznych oraz stopnia zakwaszenia organizmu.

W przeciwieństwie do innych testów, kontrola przy użyciu mikroskopu kontrastowo-fazowego może wskazywać na występowanie stanów przedchorobowych – nawet z dwunastomiesięcznym wyprzedzeniem, co umożliwia zastosowanie odpowiedniej kuracji w oparciu o naturalne produkty żywieniowe. Analiza żywej kropli krwi trwa ok.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w linku (https://stomatologiacichon.pl/protetyka-stomatologiczna/)? To oczywiście zbliżona tematyka, zatem bez wątpienia też żywo Cię zainteresuje!

pół godziny. Całe spotkanie w raz z konsultacją trwa 45-60 minut.Dobę przed badaniem nie można pić napojów wysokoprocentowych. W dniu badania nie należy pić kawy naturalnej. Na 2 godziny przed badaniem nie należy spożywać posiłku. Pół godziny przed badaniem konieczne jest wypicie ok. pół litra wody niegazowanej. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń może zaburzyć prawidłowy przebieg analizy.


Author

admin