Myjnia-dezynfektor jest narzędziem celowo przystosowanym do asekuracji potrzeb jakiejkolwiek lecznicy i kliniki w zakresie pewnego i prędkiego przygotowania przyborów do sterylizacji. Umożliwia dezynfekcję produktów leczniczych, które są lub mają szansę być skażone odpornymi na ciepło wirusami. Mycie i dezynfekcja są istotnymi elementami przygotowania instrumentów wielorazowego użytku do sterylizacji i powtórnego przeznaczenia.

przychodnia

Autor: Interested Bystandr
Źródło: http://www.flickr.com
Energiczne czyszczenie wpływa na jego stosowne funkcjonowanie również walor użytkowy. Myjnia-dezynfektor gwarantuje uzyskiwanie rzetelnego, pewnego i stałego procesu. Użycie myjni w trakcie przygotowania instrumentów do sterylizacji zapewnia dużo korzyści wśród których są trudna do przecenienia gospodarność czasu pracy kadry, wydłużenie trwałości przyrządów, bezpośrednie wzmożenie bezpieczeństwa pracujących i pacjentów (bardzo przydatna strona).

Przegródka urządzenia myjnia dezynfektor wykonana jest z dobrej stali nierdzewnej. Każde części konstrukcyjne odznaczają się idealną jakością i precyzją montażu.

Czy podoba Ci się opisywany tekst? Jeżeli tak, to przeczytaj ponadto szczegóły w serwisie, ponieważ one także mogą być dla Ciebie bardzo interesujące.

W komorze myjni dezynfektora znajdują się uniwersalne, wykonane z drutu, kosze podstawowe. W oprzyrządowaniu opcjonalnym są liczne koszyki, również wieszaki również podwyższające atuty użytkowe myjni. Możliwe jest także podłączenie elementu umożliwiającego skuteczne mycie końcówek stomatologicznych. W komorze urządzenia zwanego myjnia dezynfektor są aż trzy rozgałęzienia myjące, które zapewniają efektywny bieg postępowania na wszystkich pułapach. Zarówno samo mycie jak również płukanie odbywa się ze starczającą efektywnością nawet przy

lekarz

Autor: CEHURD CEHURD
Źródło: http://www.flickr.com

kompletnym załadunku (na www pełna oferta).

Drzwi urządzone są w szybę pozwalającą na optyczną obserwację występujących w myjni procesów. Zamykane są one manualnie. Po naciśnięciu przycisku początek drzwi są samoczynnie ograniczane. Myjnia dezynfektor wyposażony jest w połączenie szeregowe do którego wolno podłączyć drukarkę. Dzięki temu eksploatator może archiwizować przebiegi uzyskiwanych kolejności mycia i dezynfekcji w kształcie wydruków. Jest to potrzebne podczas kontroli.


Author

admin