Dzisiejszy biznes bez normalnego dostępu do Internetu? Niemożliwe! Nawet jeżeli na ten przykład myjnie czy knajpy zasadniczo potrafią radzić sobie bez akurat Internetu, to jednakże w akurat przypadku innych branż jest to nierealne. A zresztą i wcześniejsze przykłady bądź co bądź są trochę zamieszczone na wyrost. A więc ustalmy sobie jedno: skoro prowadzimy biznes, nie zamierzamy w najbliższych tygodniach przejść w stan spoczynku, bez wątpienia nie powinniśmy przeoczyć ogromnego oddziaływania Internetu na świat interesów. Mowa o naszym państwie, chociaż Anglia, Stany Zjednoczone, Rosja albo Brazylia mają tak samo. Raczej nie ma większego sensu dawać internautom korepetycji z gegry, skupmy się na Sieci.

kabel sieciowy

Autor: Robbie Sproule
Źródło: http://www.flickr.com
Jaki dostawca Sieci jest w pełni stworzony dla krajowego biznesu? No cóż, jeśli w rachubę akurat wchodzi internet Biznes (aktualne komentarze – kliknij), zatem nic dla typowego Kowalskiego, którego głównie interesuje szybkie oglądanie filmów na Youtube oraz ściąganie plików z Torrentów, wielce ważnym czynnikiem jest bezawaryjność. Nawet krótkotrwałe awarie są w stanie nie tylko zdenerwować, lecz także bądź co bądź narazić na spore straty finansowe. W następnym akapicie wszyscy zainteresowani pewnie spostrzegą, że no co jak co, ale nie ma żadnego sensu szukać oszczędności na biznesowych rozwiązaniach internetowych…

Czyli gdy mimo wszystko wybierzemy coś korzystniejszego cenowo, zapewne będziemy mieli trochę powodów do skarżenia się na właśnie awarie.

Widzisz właśnie niezwykle absorbujący tekst, więc na pewno zaciekawi Cię także ten udostępniony tutaj (https://abk.pl/) materiał – on również jest godny Twojej uwagi.

To realny scenariusz, choć na szczęście nie jest tak, że zawsze najatrakcyjniejsza pod względem cenowym oferta dostępu do Sieci jest słabsza. Jednak to ostrzeżenie, warto uważać na tych dostawców, ponieważ różnie to bywa.

Następny parametr – szybkie łącze. Net musi być bardzo szybki, ludziom będzie się dużo lepiej pracowało! Kilka dni temu został zamieszczony ranking państw, w których mieszkańcy posiadają najszybszy dostęp do Internetu – wizytówka internetowa SEEV. Niestety Polska nie jest na początku, chociaż tak czy siak z szybkością nie jest tak beznadziejnie. Należy jeszcze potrafić oddzielić duże aglomeracje miejskie od niewielkich miejscowości, wiosek. Zatem solidny Internet w świecie biznesu to absolutna podstawa.

Author

admin