Co roku nad polskie morze ściągają tłumy turystów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak tutaj. Dużych, białych i z delikatnym piaskiem. Dlatego, nie musimy podróżować do Chorwacji czy Egiptu, aby na własnej skórze odczuć gorące słońce i odpocząć.

Kołbrzeg

Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu

Wystarczy pojechać nad Bałtyk. Morze Bałtyckie, choć nieco zimniejsze, bynajmniej nie odbiega urodą od przejrzystych wód południa Europy. W jakie miejsce zatem dobrze będzie wyjechać na tegoroczny urlop?Niewątpliwie cudowne chwile spędzimy w Kołobrzegu. Kołobrzeskie plaże zyskały sobie miano najpiękniejszych. Toteż zobaczymy na nich zarówno miłośników sportów wodnych, jak i typowego letniego leniuchowania. Godne odwiedzin są tu trzy plaże: Plaża Centralna o długości prawie 400 metrów oraz Plaża Zachodnia i Plaża Wschodnia. Kołobrzeg reprezentuje przepiękne, czyste i z każdą chwilą rozwijające się miasto, z historią, portem i latarnią morską. To wymarzone miejsce na spacery i poznanie miasta i jego okolic, więc nawet gdy aura nie dopisuje – miasto zapewnia nam sporo atrakcji.

[

Sopocka plaża

Autor: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/

]Musimy tylko przeznaczyć trochę czasu na wyszukanie odpowiedniego miejsca noclegowego, a przekonamy się, że wakacje nad Morzem Bałtyckim mogą być równie udane jak za granicą. Znalezienie noclegu potrwa szybciej niż sądzimy. Musimy jedynie wpisać w wyszukiwarce frazę Kołobrzeg noclegi blisko morza, a już niedługo znajdziemy się w tym urokliwym mieście.Moda i łatwa dostępność wyjazdów na zagraniczne urlopy sprawiły, że wiele osób zaniechało plany o wakacjach spędzonych na polskich plażach. A polskie morze to nie tylko drobny piasek i słona woda, ale także wspaniały klimat, który idealnie wpływa na nasz organizm.

Powietrze nasycone jodem poprawia odporność, a kąpiel w słonej, morskiej wodzie pozytywnie wpływa na nasz organizm.
Tylko w Kołobrzegu poczujemy klimat nadmorskiego kurortu (Villa Mare).

Sprawdź, czy spodoba Ci się proponowana oferta (https://activtour.pl/kierunek/flores-nurkowanie/). Oferujemy produkty dopasowane do osobistych oczekiwań. Nie czekaj i dowiedz się, jak pracujemy.

Proszę wierzyć, każdy znajdzie tu zajęcie odpowiednie dla siebie: opalanie się na rozgrzanej plaży, zwiedzanie zabytków, których w mieście nie brakuje, podziwianie widoku morza z tarasu latarni czy też ciekawe, nocne życie.


Author

admin