Woda jest koniecznym składnikiem do właściwego działania naszego organizmu. Jak zapewne wiemy, nasz organizm składa się w siedemdziesięciu procentach z wody – bez niej nie potrafimy żyć. Bez żarcia człowiek może przetrwać nawet dwa miesiące, bez płynów w klimacie umiarkowanym zaledwie 7 dni. Już po upływie 24 h brak wody niedobrze wpływa na organizm. Aczkolwiek jej nadmiar jest także negatywny.

Dajmy na to wypicie ponad 5 litrów wody w przeciągu paru godzin może przyczynić się do śmierci. Żeby woda nadawała się do picia to poza tym, że musi być czysta, czyli nie może mieć żadnych zanieczyszczeń zarówno organicznych jak i nieorganicznych, to musi posiadać właściwą ilość soli mineralnych.

czysta woda

Autor: Niyati Bane
Źródło: http://www.flickr.com

Woda alkaliczna jest wodą konieczną do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Jest ona o wiele lepsza od wód mineralnych wielokrotnie promowanych w telewizji. Jej pH powinno wynosić choć 7,4. Jednak idealna dla nas jest ta, której pH wynosi powyżej 9. Do zadań takiej wody należy m.in. neutralizowanie i usuwanie trucizn. Dzięki pozbyciu się kwaśnych substancji z organizmu nasza równowaga kwasowo-zasadowa zostanie przywrócona. W wodzie alkalicznej jest podwyższona ilość tlenu, dlatego też nasz organizmu otrzymuje dodatkową ilość tlenu.

Czy teraz chcesz znaleźć coś fascynującego na omawiany temat? Jeżeli tak, to zgłąb dane w odniesieniu do firmy oraz przejrzyj ofertę (https://grupaeuromed.pl/).

Picie tej wody polecane jest osobą, które mają długotrwałą biegunkę, zaburzenia trawienia, mają nadkwaśność żołądka a również wzdęcia a także nieładny zapach z ust. Żeby spostrzec istotne zmiany w stanie zdrowia powinno się pić co najmniej dwa litry na dzień tejże wody. Z początku możemy oddawać większą ilość moczu, czyli częściej latać do toalety, ale z czasem zmieni się to i odstępy pomiędzy oddawaniem moczu będą dłuższe.
Osobiście w zaciszu domowym możemy uzyskać powyżej scharakteryzowaną wodę. Trzeba tylko kupić sobie aquator. Jest to domowe urządzenie, w którym za pomocą elektrolizy wody, otrzymywana jest woda zjonizowana i woda srebrna. Nie należy ono do najtańszych, lecz naprawdę opłaca się zainwestować w swoje zdrowie, albowiem jest ono bezcenne.


Author

admin