Jak nietrudno się domyslić, moda na serwisy społecznościowe jest obecna od kilkunastu wiosen i wygląda na to, że będzie ona trwała nadal. Ponadto korzystamy z jeszcze to nowszych serwisów, ale wszystkie posiadają wspólną właściwość.

social media

Autor: Jose Monsalve 2
Źródło: http://www.flickr.com
Gromadzą wiele tysięcy użytkowników.

monitoring

Autor: encuentroedublogs
Źródło: http://www.flickr.com
Mogliby oni swobodnie się ze sobą komunikować oraz przesyłać sobie nie tylko różne informacje tekstowe, ale także fotografie oraz wszelakiego wariantu Aplikacje. Od dłuższego czasu funkcjonuje także powiedzenie, iż jeżeli nie masz profilu na jednym z najbardziej popularnych serwisów z dziedziny social media, to nie ma Cię w ogóle. Jest to oczywiście całkowITe oszustwo, gdyż bez końca mamy możliwość napisania do kogoś tradycyjnego listu, nie wspominając już o zwyczajnej rozmowie telefonicznej czy kto by pomyślał, konwersacji na żywo. Z innej wszakże strony należałoby przyznać, iż serwisy społecznościowe zezwalają na łatwe i szybkie odzyskiwanie kontaktów ze starymi znajomymi, jacy aktualnie zamieszkują w odległej czasem części Polski albo w innym państwie.
szkolenie

Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Nie należałoby tracić z pamięci, iż od strony posiadaczy, takowe portale to zwykły biznes, jaki posiada na celu przyciągnięcie jak najwyższej liczby nieuświadomionych zagrożeń odbiorców. Przykładowo: czy wiesz, iż jeśli starasz się o posadę w pewnej korporacji, jej pracownicy lubią kontrolować, z kim podtrzymujesz styczność, którego słownictwa używasz prywatnie i czy nie chwalisz się jakimikolwiek wybrykami? Należy mieć w pamięci, co pozostawia się po sobie na serwisach social media oraz kto ma dostęp do tych informacji.

Najlepiej wszakże jest postępować nienagannie lub nie pisać zbytnio wiele. Pamiętaj też, że fotografie Twego mieszkania mogliby obserwować prawdopodobni rabusie.

Czy jesteś zdania omawiany temat jest niezwykle interesujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź na news – tam znajdziesz równie intrygujące informacje.

Cóż, social media ma też swe inne oblicze.


Author

admin